Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
18.03.2020
Dárek ke každé objednávce nad 700 Kč!
Ke každé objednávce v hodnotě minimálně 700 Kč od nás zdarma dostanete 250g těsta, ze kterého můžete vykouzlit mnoho pochoutek :-)  Hezký den! Passi... číst celé
01.11.2019
Navštivte náš instagram
Na našem Instagramu @passionbarscz nikdy nepřijdete o žádnou novinku! Prakticky denně je zde mnoho fotek a recenzí na naše produkty nejen od nás, al... číst celé
25.05.2015
Poštovné zdarma
Při objednávce nad 1000 Kč je poštovné ZDARMA! číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Prodávající:

SportZone Lysa s.r.o. (IČ: 28434536)

Na Mlíčníku 1790

28922 Lysá nad Labem

salac@salac.cz
tel: (+420) 728 674 593

Dokončením a odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.Potvrzením objednávky ze strany prodávajícího vzniká kupní smlouva  mezi prodávajícím a kupujícím (spotřebitelem). Potvrzení objednávky vám je doručeno na vámi zvolenou e-mailovou adresu. Pokud si přejete potvrzenou objednávku změnit je nutné  bezodkladně kontaktovat prodávajícího a domluvit stornování objednávky a vytvořit objednávku novou.

Informace o zboží a ceně uváděné prodávajícím jsou závazné s výjimkou zjevné chyby. Ceny jsou prezentovány včetně všech daní (např. DPH) a poplatků, kromě nákladů na doručení zboží.

Reklamace:

Zboží lze reklamovat dle stávajících platných právních norem.Na veškeré zboží poskytujeme záruku po dobu jeho trvanlivosti - expirace.Kupující je povinen zboží bez zbytečných odkladů prohlédnout a zkontrolovat.Pokud je zásilka poničena, doporučujeme zásilku nepřebírat a neprodleně kontaktovat naše zákaznické telefonní číslo (vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce – převzetím  se vystavujete možným problémům při reklamaci, případně odstoupení od koupě). 
V případě zjištění závad je kupující povinen tyto oznámit neprodleně e-mailem, písemně nebo telefonicky prodávajícímu.

Odstoupení od kupní smlouvy:

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží. Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží.

Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal. Nabízí-li prodejce v rámci určitého způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich. Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady spojené s vrácením zboží nese kupující.

 

Zboží můžete vrátit osobně nebo poslat doporučeně na adresu našeho sídlo: Na Mlíčníku 1790, 28922 Lysá nad Labem  – NIKOLIV NA DOBÍRKU – DOBÍRKOVÉ ZÁSILKY NEBUDOU PŘEBÍRÁNY.

Kontakty: Níže uvedené kontaktní údaje slouží pro případ potřeby komunikace ohledně Vašeho problému nebo dotazu na reklamační proces.

SportZone Lysa s.r.o. (IČ: 28434536)

Na Mlíčníku 1790

28922 Lysá nad Labem

salac@salac.cz
tel: (+420) 728 674 593

 

Vrácení kupní ceny za zboží provádíme bankovním převodem na vámi uvedený účet, případně po domluvě lze provést vrácení peněz jiným vhodným způsobem.

 

Ochrana osobních údajů:

 

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.

Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje, které mu kupující předá, budou použity pouze k uskutečnění plnění objednávky s kupujícím. V žádném případě nebudou zveřejněny ani poskytovány třetím osobám. Výjimku mohou tvořit situace související s distribucí či platebním stykem ohledně objednaného zboží. Osobní údaje jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány prodávajícím v souladu s platnými zákony České republiky.

Kupující souhlasí, že jím poskytnutá e-mailová adresa může být použita pro zasílání komerčních sdělení prodávajícího v souladu s registračními podmínkami. Kupující má však v každý okamžik právo další zasílání sdělení odmítnout. Postup pro odmítnutí je uveden v závěru každého komerčního sdělení.

Registrační podmínky:

Tento internetový obchod www.bigboybuutter.cz dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Vámi poskytnuté údaje nebudou v žádném případě poskytnuty jakékoliv třetí straně.

 

Registrací na tomto serveru souhlasíte s:

 

• použitím Vaší adresy pro zasílání objednaného zboží,
• použitím Vašich telefonních čísel pro komunikaci mezi Vámi a provozovateli obchodu (společnost arachis s.r.o..),
• použitím Vašich e-mailových adres pro zasílání informací o stavu Vašich objednávek,
• použitím Vašich e-mailových adres pro zasílání informací o akcích a novinkách v obchodě či na jiných serverech provozovaných společností arachis s.r.o.. (v souladu se zákonem najdete v závěru každého takového e-mailu vždy odkaz pro změnu nastavení zasílání e-mailů, kliknutím na něj můžete na následné stránce zasílání e-mailů změnit či zrušit).

 

Nápověda:

 

• vyplněny musí být všechny položky označené hvězdičkou, tzn. uživatelské jméno, heslo, potvrzení hesla, kompletní adresa a kontaktní údaje
• uživatelské jméno: jedná se o jméno, které budete používat při přihlašování do obchodu. Může se skládat z libovolných písmen a číslic včetně mezer, maximální délka je 20 znaků.
• heslo a potvrzení hesla: do obou těchto kolonek vyplňte shodné heslo, které budete spolu s uživatelským jménem používat k přihlášení do obchodu. Maximální délka je 20 znaků. V případě, že heslo zapomenete, systém Vám ho automaticky zašle na e-mailovou adresu, kterou uvedete v této registraci.
• adresa: jméno a příjmení, ulice a číslo, město a PSČ, to jsou položky nezbytné pro správné doručování všech zásilek, proto prosíme o co nejpečlivější vyplnění!
• telefon: na tomto čísle Vás budeme kontaktovat v případě potřeby jakýchkoliv doplňujících informací.
• e-mail: na tuto adresu Vám budou přicházet všechna systémová hlášení obchodu (potvrzení registrace, potvrzení objednávek, stav objednávek atd.)
• poznámka: chcete-li nám sdělit cokoliv dalšího, použijte, prosím, toto pole.
• souhlas s registračními podmínkami: pro úspěšnou registraci musíte souhlasit s registračními podmínkami, jejichž znění najdete nad touto nápovědou.
• v případě jakýchkoliv problémů s registrací volejte 728 674 593.

Ostatní

Kupujícím se pro účely těchto obchodních podmínek rozumí spotřebitel, jímž je člověk, který na rozdíl od prodávajícího při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své podnikatelské činnosti ani v rámci samostatného výkonu svého povolání.

Prodávajícím se pro účely těchto obchodních podmínek rozumí podnikatel, který na rozdíl od kupujícího při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání.

Ostatní zde neuvedené záležitosti se řídí občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.), zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.) a dalšími právními předpisy, ve znění pozdějších právních předpisů.

Smlouva a otázky související se řídí českým právem.

 

Změny obchodních podmínek v jiné než oboustranně odsouhlasené písemné formě jsou vyloučeny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.